Loading…

Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

  • 12/08/2022 | 21:03

Vdes aktorja Anne Heche, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë

Anne Heche u nda nga jeta sot në një spital në Los Angeles, një javë pas aksidentit famëkeq me veturë.


53-vjeçarja po vajtohet nga emra të shumtë të Hollywoodit, përfshirë edhe ish-të dashurën e saj, Ellen De Generes, shkruan DailyMail.

Heche, e cila ka luftuar ndër vite me varësinë e saj nga droga, u tha nga policia se kishte thithur shumë kokainë gjatë vozitjes.

Gjatë aksidentit ajo u fut me veturën e saj në shtëpinë e Lynne Mishele, duke e lënë gruan në fjalë me lëndime të papërcaktuara, por të rënda.

Stafi i aktores dje tha se ajo nuk do të mbijetonte; ajo u shpall dje me tru të vdekur.

Familja e saj e mbajti atë gjallë në një ventilator ndërsa mjekët morën organet e saj për dhurim deri të premten.

VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë