Loading…

Vdes aktori i njohur turk Bülent Kayabaş

  • 19/04/2017 | 11:39

Vdes aktori i njohur turk Bülent Kayabaş

Një kohë të gjatë ai vuajti nga kanceri. Aktori veteran Bülent Kayabaş sot në mëngjës ndërroi jetë në spitalin ku po qëndronte.

Ai ndëroi jetë në moshën 72 vjeçare.

Së fundmi ishte paraqitur në serialin filmin e  njohur turk ‘Bir Baba Hindu’, në të cilën ishte edhe regjisor./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë