Loading…

Vdekje e dyshimtë në Prizren

  • 12/03/2019 | 09:53

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një përson ka humbur jetën në Komunën e Prizrenit në rrethana të dyshimta, transmeton Gazeta Metro.


Një burrë është gjetur i vdekur në familjen e tij nga një ekipi mjekësor.

Për këtë është njoftuar prokuroria dhe me urdhër të saj kanë nisur hetimet për rastin.

Policia ka njoftuar se trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Nga ekipi mjekësor është raportuar se gjatë vizitës së një pacienti në një familje, kanë konstatuar se viktima mashkull K/Shqiptar ishte pa shenja jete. Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori dhe me urdhër të tij, është iniciuar rasti dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”, thuhet ne raportin e policise./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë