Loading…

Vdekje e dyshimtë në Kaçanik

  • 31/01/2017 | 10:08

Vdekje e dyshimtë në Kaçanik

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, bëhet me dije se në Kaçanik, dje në orën 17:35, është raportuar për një “vdekje të dyshimtë”, transmeton gazetametro.net.


“Raportohet se në rrethana të panjohura është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së vëllait të tij, viktima mashkull K-Shqiptar. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes.

Në trupin e viktimës nuk vërehen gjurmë, vetëm disa lëndime në fytyrë që dyshohet të jenë shkaktuar gjatë rrëzimit në tokë”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë