Loading…

Vdekja e 10 vjeçares, flet mësuesja shqiptare: E mora që në klasën e parë, zoti ma mori nga duart

  • 22/02/2018 | 15:37

Vdekja e 10 vjeçares, flet mësuesja shqiptare: E mora që në klasën e parë, zoti ma mori nga duart

Aksidenti i Rëndë në Shkodër, la pas katër viktima dhe një prej tyre ishte Noemi, vazja 10-vjeçare.


Sot në një prononcim ka folur Mësuesja e saj, e cila ka thënë se ishte një ngjarje që ka tronditur të gjithë.

Marije Leka, tha se ajo e kishte marrë që në klasë të parë, por zoti ja mori nga duart.

Leka: Është një ngjarje e rëndë që na ka tronditur. Noemin e mora që në klasë të parë. Ishte një nxënëse e shkëlqyer në shkolle. Një sjellje shembullore. Ishte një shembull për të gjithë fëmijët. Unë edhe një vit dal në pension dhe Zoti ma mori nga duart. Na gjymtoi të gjithëve. E kam edhe në lagje dhe jemi të tronditur. Nuk arrij ta besoj çfarë ka ndodhur.

/Panorama

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë