Loading…

Edhe shtatëzëne edhe karatiste (Video)

  • 04/11/2016 | 13:11

Edhe shtatëzëne edhe karatiste (Video)

Ish-kampionia australiane e sportit luftarak Muay Thai, Caley Reece ka postuar një video të diskutueshme në internet të sesionit të saj të ashpër të trajnimit ndërsa është në javën e 39-të të shtatzanisë.

2

Reece ka postuar videon në faqen e saj në Facebook këtë muaj ku tregon ashpërsinë e trajnimit të këtij sporti luftarak.

Ndërsa ajo mund të shihet duke dhënë goditje me gjithë forcë dhe duke zhvilluar trajnim me intensitet të lartë, pretendon se shtatzania e saj nuk është arsye që ajo të mos bëjë atë që donte. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë