Loading…

Vazhdon shkëlqimi i kapitenit të Kosovës, Rrahmani shënon për Napolin

  • 23/01/2022 | 16:35

Vazhdon shkëlqimi i kapitenit të Kosovës, Rrahmani shënon për Napolin

Qendërmbrojtësi i Kombëtares së Kosovës Amira Rrahmani po vazhdon të shkëlqejë në këtë edicion të Serie-A.


Ai ka shënuar gol për Napolin ndaj Salernitanas për ta çuar epërsinë e vendasve në 3-1.

Goli i Rrahmani erdhi në minutën e 47′ të ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë