Loading…

Vazhdon operacioni policor afër Manastirit të Banjskës

  • 26/09/2023 | 21:05

Vazhdon operacioni policor afër Manastirit të Banjskës

Është duke vazhduar operacioni policor afër Manastirit të Banjskës.


Ekipi i RTV Dukagjinit nga terreni raporton se operacioni i Policisë së Kosovës, në Banjskë të Zveçanit është duke vazhduar.

Postblloku i Policisë së Kosovës është duke qëndruar në afërsi të Manastirit të Banjskës.

Operacioni policor ka filluar si pasojë e sulmit ndaj Policisë së Kosovës të dielën nga grupi terrorist serb.

Nga ky sulm u vra rreshteri policor, Afrim Bunjaku nga Samadrexha e Vushtrrisë, një tjetër polic i plagosur e disa të lënduar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë