Loading…

Vazhdojnë talljet me Agim Bahtirin: Gjatë fjalimit para qytetarëve i del edhe Rambo

  • 06/08/2019 | 10:44

Vazhdojnë talljet me Agim Bahtirin: Gjatë fjalimit para qytetarëve i del edhe Rambo

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, derisa ka marrë pjesë në një debat të organizuar me qytetarët e vet, atij gjatë fjalimit i kanë dalur figura edhe të Hollywood’it, shkruan Gazeta Metro.


Bahtiri duke folur për punën e ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, e ka krahasuar atë me Rambon, një aktor të njohur të Hollywood’it.

Si ky aktor edhe Haradinaj preferon të quhet, madje kishte pasur edhe slogane të përgatitura për të.

Më poshtë keni një tallje të KTV’së me Agim Bahtirin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë