Loading…

Vazhdojnë protestat, kërkohen zgjedhje të parakohshme

  • 10/05/2017 | 18:44

Vazhdojnë protestat, kërkohen zgjedhje të parakohshme

Të mërkurën kanë vazhduar për të 73-në ditë me radhë protestat e Iniciativës “Për Maqedoni të përbashkët.


Njëjtë si ditët e kaluara protestuesit u nisën prej Qeverisë për t’u ndalur para Kuvendit.

Kërkesat e sotshme nuk dalluan asgjë nga ato të ditëve të kaluara, organizatorët bën thirrje për mos zbatimin e platformës së përbashkët të partive shqiptare. /kp/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë