Loading…

Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

  • 14/05/2022 | 10:33

Vazhdojnë pozat provokuese të Arta Nitajt me bikini të verdha

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, prej disa ditësh ka nisur pushimet në një vend luksoz.


Aktorja nga Peja, e ndjekur nga mijëra njerëz në rrjete sociale, vazhdon të sjellë imazhe provokuese në bikini nga pushimet në Madagaskar.

E tillë është shfaqur në një palë bikini të verdha, përmes të cilave ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Të shumta po ashtu kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e fansat.

Ajo ndërkohë nuk ka bërë të ditur se me kë është e shoqëruar në këto pushime, ndonëse deri më tani është deklaruar beqare.

Nitaj në anën tjetër që një kohë të gjatë nuk ka qenë e angazhuar me ndonjë projekt televiziv.

Ajo momentalisht duket se është e fokusuar në fushën e modelingut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë