Loading…

Vazhdojnë përplasjet brenda Kuvendit të Kosovës, Gaxheri: Nuk mundemi 100 deputetë me duru injorancën e Arbërie Nagavcit

  • 19/11/2020 | 19:11

Vazhdojnë përplasjet brenda Kuvendit të Kosovës, Gaxheri: Nuk mundemi 100 deputetë me duru injorancën e Arbërie Nagavcit

Deputetja e LDK’së, Besa Gaxheri i ka cilësuar si injorancë sjelljet e kryesueses së seancës, Arbërie Nagavci, duke thënë se ajo nuk po e respekton rregulloren e Kuvendit të Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Këto deklarata ajo i bëri si replikë ndaj Nagavcit, në seancën e Kuvendit të Kosovës që po vazhdon ende.

“Nuk mundemi na ketu 100 deputetë me të duru ty edhe injorantën tone edhe sjelljen tonde. Replika bohet automatikisht”, tha Gaxheri.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme pati një përplasje fizike në Kuvendin e Kosovës, mes deputetëve të LDK’së dhe atyre të VV’së./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë