Loading…

Vazhdojnë hetimet për rastin e vdekjes së burrit në rrugë të Gjilanit

  • 06/07/2017 | 22:58

Vazhdojnë hetimet për rastin e vdekjes së burrit në rrugë të Gjilanit

Gati një javë pas vdekjes në rrugë të 63 vjeçarit, Mustafë Hetemi, nga Gjilani, ende nuk ka dhënë përgjegjësi askush për këtë rast.


Hetuesia është ende duke e hetuar rastin.

Ndërkaq, familjarët e të ndjerit kanë paralajmëruar padi, kundër të gjithë atyre që nuk kishin ofruar ndihmë të ndjerit, njofton RTV21.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë