Loading…

Varroset e aksidentuara që u godit nga vetura te rruga B

  • 23/10/2018 | 17:33

Varroset e aksidentuara që u godit nga vetura te rruga B

Është varrosur Linda Avdullahu, e cila humbi mbrëmë jetën si pasojë e plagave të marra nga goditja e një veture, përderisa po kalonte rrugën me një vajzë tjetër të moshës 23 vjeçare.

Lamtumira e fundit e 30 vjeçares u dha në varrezat e qytetit në lagjen “Arbëria”, ku të pranishëm ishin familjarë e miq të shumtë

E pamja për Linda Avdullahun do të mbahet tre ditë tek familja e burrit të saj në rrugën “Ismet Krasniqi” në lagjen Kodra e Trimave, ndërsa 3 ditë tek familja e saj e vajzërisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë