Loading…

Vanga: Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA’ve

  • 10/11/2016 | 17:19

Vanga: Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA’ve

Baba Vanga, ndryshe e njohur si “Nostradamusi i Ballkanit”, ka paralajmëruar që presidenti i 44-tërt do të jetë Afro-Amerikan. Vanga gjithashtu ka paralajmëruar 9/11 dhe ngritjen e shtetit Islamik, por çka vlenë të përmendet është se ajo ka thënë që Obama do të jetë presidenti i fundit i Shteteve të Bashkuara, trasnmeton gazetametro.net.

Por me paralajmërimin e fundit se “Obama do të jetë presidenti i fundit i SHBA-ve” është ende e paqartë se çfarë ka dashur të thotë, duke u bazuar se paralajmërimet e saj ishin 85% të sigurta!

Kështu që, teknikisht Obama është president deri më 20 janarë të vitit 2017!

Mbetet të shihet…

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë