Loading…

Valmir Veliu bëhet futbollisti më i shtrenjtë i Kosovës, kaq do t’i kushtojë klubit turk

  • 24/06/2022 | 19:43

Valmir Veliu bëhet futbollisti më i shtrenjtë i Kosovës, kaq do t’i kushtojë klubit turk

Ylli i Llapit, Valmir Veliu, do të transferohet në Turqi, pas një sezoni të mirë që pati me klubin nga Podujeva.


Sipas burimeve të Klan Kosova., transferi i Veliut do të kushtojë 160 mijë euro.

Kjo do ta bënte atë si futbollistin më të shtrenjtë në historinë e futbollit kosovar.

Veliu tashmë është përshëndetur me shokët e skuadrës së Llapit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë