Loading…

Vallëzimi i këtij vogëlushi me nënën e tij, lë pa fjalë mysafirët në dasmë (Video)

  • 30/05/2017 | 08:44

Vallëzimi i këtij vogëlushi me nënën e tij, lë pa fjalë mysafirët në dasmë (Video)

Një video e cila po bën bujë në rrjetet sociale, dhe është shikuar me mijëra herë në youtube, ka lënë pa fjalë të gjithë.


Një dasmë u bë edhe më madhështore në momentin kur një vogëlush, filloi të vallëzonte me nënën e tij.

Ndodhi ajo që asnjëri nga mysafirët e dasmës nuk e pritën. Vogëlushi i la gojëhapur të gjithë musafirët me lëvizjet dhe vallëzimin e tij./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë