Loading…

Vali Corleone u plagos nga e dashura në 04:00 të mëngjesit, policia jep detaje të reja

  • 12/08/2022 | 09:00

Vali Corleone u plagos nga e dashura në 04:00 të mëngjesit, policia jep detaje të reja

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në raportin 24 orësh për plagosjen e personit që në opinion njihet si Vali Corleone.


Policia në raport ka thënë se i njëjti është plagosur në orën 04:00 të mëngjesit.

Sipas mjekëve, gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë.

E dyshuara, A.S është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Rr. Azem Azemi, Gjilan 11.08.2022 – 04:00. Raportohet se një mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri, atij i është ofruar trajtimi mjekësor dhe sipas raportit mjekësor gjendja shëndetësore e viktimës është jashtë rrezikut për jetë. Personi i dyshuar, femër kosovare, është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë