Loading…

Vaki kosovare: Një grua me vello hip në aeroplanin e linjës Prishtinë-Düsseldorf

  • 07/06/2021 | 13:31

Vaki kosovare: Një grua me vello hip në aeroplanin e linjës Prishtinë-Düsseldorf

Një grua me vello dhe flokë të rregulluara si për dasmë është parë dje në një aeroplan që po fluturonte nga Kosova drejt Gjermanisë.


Në aeroplanin Prishtine-Düsseldorf, ajo shihet teksa qëndron në këmbë para akomodimit të udhëtarëve nëpër ulëset e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë