Loading…

Vajzës nga Ferizaj ia djegin BMW’në e 15 mijë eurove

  • 23/07/2019 | 12:21

Vajzës nga Ferizaj ia djegin BMW’në e 15 mijë eurove

Një vajzës nga Ferizaj i është djegur vetura e tipit BMW, vlera e së cilës arrin deri në 15.000 euro, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Vajza në fjalë e ka raportuar rastin nga Ferizaj, përkatësisht fshati Varosh.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe zjarrfikësit.

Njoftimi i plotë:

Ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri vetura e tipit BMË me targa vendore, pronë e saj. Sipas ankueses vlera e dëmit është rreth 15000 (pesëmbëdhjetë mijë) €. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe njësiti i zjarrfikësve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë