Loading…

Vajzat e Angelina Jolie po ia huazojnë nënës fustanet për tapet të kuq

  • 28/10/2021 | 15:12

Vajzat e Angelina Jolie po ia huazojnë nënës fustanet për tapet të kuq

Një javë pasi vajza tjetër veshi një fustan nga dollapi i saj për premierën e “Eternals” në Los Angeles, diçka e bukur ndodhi sërish.


Përpara premierës në Angli, ajo hapi edhe një herë gardërobën për fëmijët e saj, dhe vajza Shiloh zgjodhi një fustan fustanit bardh e zi nga Dior, që e ëma e saj, 46 vjeçe, kishte veshur në një konferencë për shtyp në vitin 2019.

Ndërsa fustanella origjinale e Jolie me printime tropikale përmbante një bust të stilit të mbështjelljes dhe një fund të gjatë deri në tokë, rrotullimi rinor i Shiloh në stil kishte mbledhur rripa, një dekolte ndryshe dhe një gjatësi shumë më të shkurtër.

Ndërkohë, Jolie kishte veshur një kombinim të personalizuar Valentino Haute Couture, i përbërë nga një xhaketë e zezë me përmasa të mëdha dhe një fund i gjatë i vendosur mbi një këmishë të bardhë mëndafshi me kopsa.

Ndërsa fliste për media në fillim të kësaj jave, ylli tha se i pëlqen kur fëmijët e saj huazojnë pjesë nga gardëroba e saj – madje edhe pamjet e çmuara të stilistëve që ajo i ka veshur në tapetet e kuq.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë