Loading…

Vajza tenton ta puthë me zor në buzë aktorin e njohur Drilon Hoxha, ja si reagon ai

  • 29/11/2021 | 01:23

Vajza tenton ta puthë me zor në buzë aktorin e njohur Drilon Hoxha, ja si reagon ai

Në emisionin Kojshia Show, i cili transmetohet sonte në RTK, të ftuar ishin edhe aktori i njohur nga Shqipëria, i cili luan në filmin “Shkëmbi”, Drilon Hoxha si dhe aktorja Ana Lika.


Aktori Drilon Hoxha është befasuar në këtë emision nga një vajzë e cila paraqitet në studio dhe tenton ta puthë atë me zor.

Ndiqeni minutën e 43:40 të emisionit për ta parë këtë moment të sikletshëm për aktorin Drilon Hoxha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë