Loading…

Vajza suprizohet nga një “shok” i padashur (Foto)

  • 30/03/2017 | 14:39

Vajza suprizohet nga një “shok” i padashur (Foto)

Një nënë ka përjetuar shok të vërtetë pasi që ajo ka fotografuar vajzën e saj dhe në momentin kur e ka shikuar fotografinë e ka parë që mbrapa vajzës së saj ka qëndruar një gjarpër tejet i madh.


Bianca Dickinson, thotë se ajo dhe Molly, vajza e saj ishin duke i pritur dy fëmitë e saj të tjerë të kthehen nga shkolla dhe Bianca kishte vendosur që të fotografonte bijën e saj të vogël afër një fushe. Gjithçka shkoi bukur, deri në momentin kur Bianca e pa fotografinë!
baby

1407-snakes

Në fund, gjithçka shkoi mirë, Molly i kishte shpëtuar një gjarpri piton rreth 7 metra!/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë