Loading…

Vajza shqiptare hedh Audin RS 7 në lum (Video)

  • 14/05/2017 | 23:31

Vajza shqiptare hedh Audin RS 7 në lum (Video)

Një ngjarje mjaft e çuditshme ka ndodhur në Valbonë. Një vajzë që sipas dëshmitarëve është nga Tropoja, hodhi makinën që po drejtonte, tip Audi RS 7, në lumin Valbonë.


Automjeti ishte me targa zvicerane dhe dëshmitarët shprehen se ishte e marrë me qira (leasing). Ka qenë vajza e cila me dëshirën dhe ndërgjegjen e saj e ka futur në lumë për ta testuar.

Madje, sipas informacioneve, makina ka qenë e marrë me qira nga një kompani dhe jo nga vajza. /joq.al/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë