Loading…

Vajza rrah nënën

  • 03/10/2017 | 10:45

Vajza rrah nënën

Një rast i pazakontë i dhunës në familje ka ndodhur në Prishtinë.


Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar pasi që e njëjta e ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

Detatje të tjera për këtë rast nuk janë bërë të ditura, përveçse, me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë