Loading…

Vajza që po çmend publikun me vallëzimin e saj (Video)

  • 15/05/2017 | 16:49

Vajza që po çmend publikun me vallëzimin e saj (Video)

Ditë e vështirë është dita e hënë! Për këtë arsye kjo vajzë e vogël simpatike do të ju bëjë të ndjeheni më mirë.


Video fillon me vajzën e vogël të quajtur Maddie e cila vallëzon me këngën e këngëtarit Bruno Mars “Uptown Funk”. Kur fillon kënga të bëhet më intensive do të shihni një vallëzim të bukur nga Maddie./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë