Loading…

Vajza që mund ujkun (Video)

  • 09/12/2016 | 10:47

Vajza që mund ujkun (Video)

Pak ditë më parë, videoja e një australiani që godiste me grusht kangurin për të shpëtuar qenin e tij nga mbërthimi që i kishte bërë marsupiali, bëri xhiron nëpër rrjetet sociale dhe autori i kësaj goditjeje mori komplimentet për guximin e treguar.

Por ekziston një tjetër video që për nga guximi i treguar nga personazhja në të, zbret nga froni atë të grushtit të kangurit.

Bëhet fjalë për pamje filmike ku shfaqet një kafshë shumë më e rrezikshme se një kangur; ujku dhe përballë është një femër.

Videoja është postuar disa ditë më parë në Youtube dhe në të shihet vajza që pasi mbërthen nga koka kafshën e godet atë në pjesët intime.

Menjëherë pas shkelmave të marrë, ujku largohet me bisht ndër shalë dhe ‘i turpëruar’ në sy të tufës së vet.

Videoja është xhiruar në një kopësht zoologjik në veri të Suedisë.

 

https://www.youtube.com/watch?v=jfzrsbcvMbg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë