Loading…

Vajza e mitur ik nga shtëpia, dyshohet se shkoi te i dashuri në Mitrovicë

  • 19/01/2017 | 11:55

Vajza e mitur ik nga shtëpia, dyshohet se shkoi te i dashuri në Mitrovicë

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh për rajonin e Mitrovicës ka bërë të ditur se një ankuese femër serbe ka raportuar se nga data 18.01.2017 ka dalë nga shtëpia vajza e saj e moshës së mitur, saktësisht 16 vjeçare.

Ankuesja dyshon se vajza e saj mund të jetë me një mashkull K-Rom me të cilin ajo është në lidhje, transmeton gazetametro.net.

Lidhur me rastin i dyshuari pas një kohe është vetëdorëzuar në Polici, kurse viktima është kthyer në shtëpinë e saj. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë