Loading…

Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera

  • 21/11/2020 | 19:42

Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera

Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qenë ajo që ka treguar si e kanë ngacmuar djemtë e socialistëve.


Vajza e ish-deputetes së PD’së, Albina Dedës, ka thënë se është ngacmuar nga djemtë e socialistëve:

‘Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’, ka thënë ajo.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë