Loading…

Vajza e Ilir Shaqirit nuk do të jetë prezente në finalen e madhe: Kjo është arsyeja

  • 18/02/2022 | 10:35

Vajza e Ilir Shaqirit nuk do të jetë prezente në finalen e madhe: Kjo është arsyeja

Vajza balerinit Ilir Shaqirit ka zbuluar se nuk do të vijë në Tiranë për të mbështetur nga afër babain e saj kur të dalë nga Big Brother, pasI është infektuar me Covid. Ajo e ka konfirmuar këtë lajm me anë të një njoftimi, në Instagram, ku ka bërë më dije se nuk do jetë e pranishme në finale e madhe.


Po ajo ka detyruar nënën e saj të niset për Shqipëri në mënyrë që Ilrin ta priste njëra prej tyre.

‘Jam sot këtu për t’ju dhënë një lajm. Sic e dini bëra një tampon për të udhëtuar për në Tiranë për të mbështetur babin në finale, por rezultova pozitive. Për këtë arsye duhet të izolohem. Në vendin tim është nisur mami, e cila nuk ka qenë dakord por unë e kam detyruar. I thashë të shkonte sepse nuk doja që babi të mos kishte asnjërën nga ne: E pres babin në shtëpi. Ka të gjithë mbështetjen time. Forca babi.’- është shprehur Emily.

Kujtojmë se një ndër takimet më emocionuese brenda shtëpisë më të famshmë në Shqipëri ka qenë, ai i balerinit me vajzën e tij. Mes lotësh dhe emocionesh ata janë shprehur se do “jenë gjithmonë pranë njeri-tjetrit’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë