Loading…

Vajza e Guardiolas tregon linjat e saj atraktive gjatë pushimeve në Barbados

  • 25/06/2022 | 18:09

Vajza e Guardiolas tregon linjat e saj atraktive gjatë pushimeve në Barbados

Maria Guardiola bëri një shfaqje të mrekullueshme teksa po shijonte një ditë plazhi në Barbados të premten.


21-vjeçarja, e cila është vajza e trajnerit të Manchester Cityt, Pep Guardiola dhe gruas së tij Cristina Serra, tregoi fizikun e saj të tonifikuar me bikini.

Maria kishte zgjedhur një palë bikini të bardhë, të detajuara me hark dhe në formë ‘V’ te gjoksi për t’u përshtatur.

Duke u larguar nga oqeani pas një zhytjeje në det, modelja kishte një koleksion të grumbulluar byzylykësh ari dhe një unazë po ashtu ari.

Flokët e saj brune ishin të lagura nga notin, ndërsa i binin lirshëm në shpinë.

Para se të nisej për të notuar, ajo u pa me një peshqir plazhi dhe mini çantë dore dhe pantallona të shkurtra xhins.

Maria ka mbajtur një profil mjaft të ulët që kur ishte pjesë e titujve kryesorë vitin e kaluar gjatë një romance të raportuar me lojtarin e Everton, Dele Alli.

Dyshja u përfol se ishin takuar me njëri-tjetrin pasi u panë së bashku në një bar në Londër.

Megjithatë, Maria thuhet se u ka thënë miqve se ajo është ‘thjesht shoqe’ me Dele, pavarësisht puthjes së tyre të raportuar.

Dhe duket se është kështu, pasi Dele së fundmi ka dalë publikisht me të dashurën e re Cindy Kimberly.

Ndërkohë, Maria, e cila ka 327 mijë ndjekës në Instagram, aktualisht mendohet të jetë beqare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë