Loading…

Vajza 2-vjeçare përdor celularin lodër për tu ndarë nga i dashuri (Video)

  • 30/04/2017 | 13:43

Vajza 2-vjeçare përdor celularin lodër për tu ndarë nga i dashuri (Video)

Vajza 2 vjecare është bërë e njohur në të gjithë botën me videon e publikuar ku ajo ndahet me të dashurin përmes celularit lodër.


“Ckemi Sawyer, cfarë po bën, unë të pashë. Shkove në park me të, jam shumë e mërzitur. Nuk duhet të shihesh kurrë më me të,” – dëgjohet duke e fajësuar atë pasi e pa duke luajtur me një vajzë tjetër në park.

Pamjet e Mila janë filmuar në Arizona, ku vogëlushja duket shumë e inatosur sepse e mendon si tradhëti dhe me celularin e saj rozë në dorë i shpreh gjithcka të dashurit.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë