Loading…

Ushtria e Ukrainës vret disa diversantë rusë në Kiev, që ishin veshur si ushtarë ukrainas

  • 25/02/2022 | 12:11

Ushtria e Ukrainës vret disa diversantë rusë në Kiev, që ishin veshur si ushtarë ukrainas

Ushtria e Ukrainës ka raportuar se ka vrarë diversantët rusë të veshur si ushtarë ukrainas në Kiev, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportimeve të fundit nga ushtria ukrainase, bëhet e ditur se ata kanë vrarë disa diversantë rusë.

Në bazë të raportimit, thuhet se ata kanë qenë të veshur si ushtarë ukrainas në Kiev.

Ndërkaq më herët inteligjenca britanike ka njoftuar se Ushtria e Ukrainës ka vrarë 450 ushtarë rusë.

Më poshtë keni postimin. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë