Loading…

Ushtari ukrainas bëhet hit në internet, vallëzon në një terren me borë

  • 04/02/2022 | 11:29

Ushtari ukrainas bëhet hit në internet, vallëzon në një terren me borë

Kërcënimi për një pushtim të mundshëm nga ana e Rusisë, nuk e ka penguar ushtarin ukrainas që të shfaq aftësitë e tij në vallëzim.


Pavarësisht dimrit të ashpër dhe situatës së tensionuar midis Kievit dhe Moskës, ky ushtar ukrainas nuk dukej edhe aq i brengosur.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale që është bërë virale, shihet duke vallëzuar në një terren të mbuluar në borë dhe vazhdimisht në duar mbante kallashnikovin.

I veshur me rroba të kamufluar, ai vallëzon në stilin e John Travoltas me hitin e madh të Whitney Houston – Queen of the Night.

Deri më tani nuk dihet se ku është realizuar videoja e ushtarit, por në terrenin me borë shihen gjurmët e mjeteve motorike dhe pjesërisht një mjet ushtarak.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë