Loading…

Ushtaret izraelite argëtohen me këngën e Dua Lipës

  • 01/06/2021 | 20:09

Ushtaret izraelite argëtohen me këngën e Dua Lipës

Beteja njëmbëdhjetë ditore në mes Hamasit dhe Izraelit, nuk kishte se si të mos përfshihej edhe në botën virtuale në të cilën u përfol gjatë edhe për Dua Lipën, shkruan Gazeta Metro.


Ishte një postim i Duas me anë të së cilës ishte kundër dhunës në Hamas dhe kaq mjaftonte që të gjithë që ishin në favor të Izeaelit, e futën në një thes me “kunatat” e veta, të cilat hapur kanë shkrua për Palestinën.

Mirëpo duket se ushtaret izraelite po argëtohen me këngën e Duas dhe kjo gjë nuk po u le përshtypje shumë.

Nga ana tjetër kënga e Duas është shumë e përdorur në TikTok.

@idfofficialבואו נדבר תכלס.. 🤭 #פוריו #צבאההגנהלישראל #בסיססגור

♬ original sound – צה”ל

Edhe pse video të shumta të ushtareve super seksi po qarkullojnë në internet të shoqëruara me këngën hit të Duas, nuk dihet se a po tentojnë të përcjellin ndonjë mesazh me këtë.

Ndryshe, konflikti Hamas- Isral ka zgjatur njëmbëdhjetë ditë dhe për momentin ëshët në armëpushim./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë