Loading…

Ushqimet qesharake me pamje të dyfishtë (Foto)

  • 22/01/2017 | 14:33

Ushqimet qesharake me pamje të dyfishtë (Foto)

Shumicën e kohës kur shkojmë për të blerë gjëra ushqimore, e dimë sigurt se çfarë jemi duke blerë. Por, në disa raste specifike, edhe gjërat më të “njohura” që i blejmë gati çdo ditë mund të na surprizojnë!

Nga domatja që duket si rosë e deri tek banania që përmban dy banana në të, këto janë ushqimet që janë bërë shumë të famshme në internet për pamjen e tyre jo të zakonshme:


1. Një spec revolucionar
peper

2. Katër kokrra të rrushit të bashkuara në një
3c4b6b8b00000578-4137350-this_grape_is_in_fact_seven_grapes_which_have_fused_together_to_-m-51_1484850636578

3. Një banane që duket “e trishtuar”
banana

4. Domate që duket si rosë
3c4baed200000578-4137350-image-a-83_1484852930271

5. Spec i buzëqeshur
3c4b6b7b00000578-4137350-image-m-53_1484850661175

6. Banane dyshe
3c4b6b5300000578-4137350-image-m-73_1484850820274

7. Një lugë supe që duket si sipërfaqja e planetit “Jupiter”
3c4b6bc300000578-4137350-image-a-64_1484850723077

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë