Loading…

Ushqimet që shkaktojnë fryerjen e barkut

  • 23/11/2016 | 20:32

Ushqimet që shkaktojnë fryerjen e barkut

Kur vie tek fryerja e barkut gjithmnë fajësojmë ushqimin e tepërt që kemi ngrënë, e që në fakt nuk ka të bëjë asgjë me atë.

Problemi kryesorë që qëndron është tek ushqimet e caktuara, të cilat janë:

1. Uji i gazuar
carbonated-water

2. Hudhra
garlic-07

3. Kupat
popcorn_l1

4. Kafeja e zezë
20150818-coffee-beans-shutterstock_71813833

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë