Loading…

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes, kështu e quan ajo reperin

  • 13/06/2021 | 12:01

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes, kështu e quan ajo reperin

Këngëtarja i ka bërë një urim reperit.


Përmes një imazhi të publikuar, Kida e ka uruar Getinjon për ditëlindjen e tij të 30-të, shkruan lajmi.net.

“Urime ditëlindja, Getush”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Getoar Aliu mori një urim edhe nga vëllain i tij Gramozi i cili i bëri një dedikim përmes Instagramit.

Ndryshe, raporti i Kides me të dy rep-artistët mbetet i mirë qysh se nga koha kur kanë qenë pjesë e labelit  “On Records” të cilët kanë edhe bashkëpunime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë