Loading…

Urimi i Barack Obamës për ditëlindjen e gruas bëhet viral

  • 18/01/2022 | 19:16

Urimi i Barack Obamës për ditëlindjen e gruas bëhet viral

Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama, i ka dedikuar një urim të veçantë bashkëshortes së tij, Michelle Obama, me rastin e ditëlindjes së saj.


Ai ka ndarë një fotografi në Facebook, ku shfaqet duke e puthur. Çifti vihet re që ndodhen në Hawaii, ku edhe kaluar Krishtlindjet e Vitin e Ri.

“Gëzuar ditëlindjen Michelle! Dashuria ime, partnerja ime, shoqja ime më e mirë”, ka shkruar Obama krahas fotos speciale.

Ndërkohë urimet kanë qenë të shumta për Michelle. Gjithashtu komplimentat për çiftin e mrekullueshëm nuk kanë munguar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë