Loading…

Urgjente, shpëtoni 3 jetë: Një grua shtatzënë është në rrezik për jetë, ka nevojë për gjak të grupit B+ (pozitiv)

  • 07/08/2017 | 16:07

Urgjente, shpëtoni 3 jetë: Një grua shtatzënë është në rrezik për jetë, ka nevojë për gjak të grupit B+ (pozitiv)

Një grua shtatzënë në spitalin e Prishtinës ka nevojë për gjak të grupit B+ (pozitiv). Ajo operohet nesër urgjentisht.


Mjekët kanë apeluar tek të gjithë ata që kanë grupin e gjakut B+ (pozitiv),t’i ndihmojnë pasi momentalisht në QKUK nuk kanë sasi të nevojshme.

Ata që mundë të ofrojnë ndihmë të lajmërohen, në numrin 044425754 ose 049569242.

Në pyetje janë tri jetë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë