Loading…

Universiteti i Prishtinës renditet në vendin e 713’të

  • 20/11/2018 | 17:30

Universiteti i Prishtinës renditet në vendin e 713’të

Universiteti i Prishtinës është renditur në vendin e 713’të.


Universiteti UP ‘Hasan Prishtina’ ka arritur të renditet në mesin e top 800 institucioneve në botë, shkruan gazetametro.net

Rektori i Universitetit të Prishtinës, Marian Dema, këtë e ka konsideruar si dëshmi se UP është numër një kudo që flitet shqip.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë