Loading…

Universiteti i Prishtinës në rangimin global prezantohet me flamur të Serbisë |FOTO

  • 07/09/2018 | 11:19

Universiteti i Prishtinës në rangimin global prezantohet me flamur të Serbisë |FOTO

Universiteti i Prishtinës ”Hasan Prishtina” u raportua se është renditur më nivel më të lartë në ranglistën e universiteteve më të mira në botë nga Webometrics.


Në listat e publikuara, Universiteti i Prishtinës është paraqitur me flamur të Serbisë, njofton Klan Kosova.

Këtij rangimi i nënshtrohen më tepër se 12.000 universitete nga mbarë bota.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë