Loading…

Unikkatil i ‘dhez’ fansat e tij: Sot e publikon suprhitin e radhës

  • 31/05/2023 | 10:51

Unikkatil i ‘dhez’ fansat e tij: Sot e publikon suprhitin e radhës

Reperi UniKKatil, emri i vërtetë i të cilit është Viktor Palokaj, sot pritet të publikojë superhitin e tij të ri, shkruan Gazeta Metro.


Reagimet e repartistit nuk janë të shpeshta, por dinë t’u bëjnë ‘hallakam’ mbështetësve të tij sa herë që e bënë një gjë e tillë.

E si duket kësaj here ai ka vendosur që t’i ‘suprizoi’ fansat e tij me një këngë të re e që pa dyshim pritet të jetë superhit.

42-vjeçari që banon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) pritet të nisë projektin në kanalin e tij zyrtar në orën 18:00. Për më tepër, për reperin ka pasur një mbështetje të madhe, e cila është parë edhe nga numri i pëlqimeve në postimin që ka bërë të ditur lajmin, ku deri më tani ai ka marrë rreth 50 mijë pëlqime që nga publikimi.

Artisti shquhet për kompleksitetin e këngëve të tij si dhe mesazhet interesante që përcjell tek dëgjuesit.

Ai ka paralajmëruar gjithashtu se do të jetë më aktiv këtë sezon, duke bërë me dije publikun se ka më shumë./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë