Loading…

”Unë jam i pari”, Trump shtyen me forcë Kryeministrin e Malit të Zi (Video)

  • 25/05/2017 | 23:23

”Unë jam i pari”, Trump shtyen me forcë Kryeministrin e Malit të Zi (Video)

Ku ndodhet Trump, gjithmonë mund të ndodhë një e papritur!

Kësaj radhe videoja e mëposhtme, tregon më së miri momentin kur Trump shtyn me forcë Kryeministrin e Malit të Zi Dushko Markoviq, gjatë një takimi të liderëve të shteteve anëtare të NATO-së, njofton Klan Kosova.

Duke përçuar mesazh tek të tjerët, se ”Jam unë i pari”, Trump i SHBA-ve,  shtyn Markoviq-in pasi ky i fundit po qëndronte para tij.

Për më shumë ja video-ja më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë