Loading…

“Unë dhe familja ime po dhurojmë 11 iPone max”: Leonora Jakupi ka një thirrje

  • 01/10/2020 | 09:55

“Unë dhe familja ime po dhurojmë 11 iPone max”: Leonora Jakupi ka një thirrje

Jo rrallë herë janë hapur llogari në rrjetet sociale në emër të të famshmëve, dhe figura e tyre është përdorur për të përfituar pëlqime e favore tjera.


Kësaj radhe një llogari e rrejshme është hapur në emër të këngëtares së njohur, Leonora Jakupi.

Ajo përmes një postimi në Instagramin e saj zyrtar ka njoftuar fansat se faqja në Facebook nuk është hapur nga Leonora dhe se emri i saj po manipulohet. Menaxhuesit e kësaj faqe kanë shkuar deri në atë pikë saqë kanë premtuar ndjekësit se do t’u dhurojnë 15 iPhone 11 për ata që shpërndajnë faqen.

E kjo gjë e ka acaruar edhe më shumë këngëtaren duke reaguar me emoj.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë