Loading…

Ulqini përjeton borën pas 5 vitesh (Foto/Video)

  • 11/01/2017 | 19:45

Ulqini përjeton borën pas 5 vitesh (Foto/Video)

Bora ka mbuluar edhe qytetin bregdetar të Malit të Zi, Ulqinin.


Të gjithë janë mësuar me diellin dhe detin në Ulqin, mirëpo bora e rënë  pas pesë (5) vitesh aty ka befasuar njerëzit, të cilët me entuziazëm të madh po publikojnë borën që ka mbuluar dukshëm qytetin, transmeton gazetametro.net

Sipas vendasëve bora në disa vende madje ka arritur në 15 centimetra.

Ndryshe, reshjet e tilla janë mjaft të rralla për Ulqinin.

Gazeta Metro ju sjell fotografi dhe Video të borës në Ulqin. /gazetametro.net

bore-ulqinin ulqini-boraaa

ulqini-me-bor

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë