Loading…

Ulja e temperaturave, anulohen fluturimet në Aeroportin e Shkupit

  • 07/01/2017 | 11:25

Ulja e temperaturave, anulohen fluturimet në Aeroportin e Shkupit

Në aeroportin e Shkupit “Aleksandri i Madh” është alarmuar një gjendje e jashtëzakonshme,pasi që si pasojë e temperaturave të ulëta, nuk mund të Aterojnë dhe Materojnë aeroplanët.


Disa nga aeroplanët kanë ateruar në Beograd dhe Prishtinë ndërsa disa nga aeroplanët gjenden ende duke bërë qarqe rreth Shkupit deri sa të u sigurohet një aterim sa më i sigurtë, transmeton Shkurt Shqip.
Në Aeroport është një kaos i madh dhe të gjithë udhëtarët janë në panik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë