Loading…

UFO’t i afrohen aeroplanit, i sheh një spanjoll (video)

  • 11/04/2017 | 12:30

UFO’t i afrohen aeroplanit, i sheh një spanjoll (video)

Në internet është publikuar xhirimi i cili është regjistruar nga njëri prej udhëtarëve të aeroplanit i cili fluturonte mbi Spanjë. Në film shihet qartë se si një UFO fluturon qetë afër aeroplanit.


Objekti i paidentifikuar fluturonte drejtpërsëdrejti nën aeroplan dhe më pas u fshehë në re. Xhirimi u postua në Youtube më 5 prill. Numri i fluturimit si dhe koha e saktë e incizimit ende nuk janë të njohur, thekson Daily Star.

Përdoruesit e internetit mbetën të habitur me atë se çfarë panë. Mirëpo, disa konsiderojnë se fjala është për video-montim. Të tjerët mendojnë se në incizim shihet balona meteorologjike.

Më herët është publikuar xhirimi i një UFO gjatë ajro-mitingut në Kilë, ku i njëjti për pak nuk e goditi një aeroplan të aviacionit lokal./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë