Loading…

UEFA e “paralajmëron” Maqedoninë e Veriut për rrezikun nga “Dardanët”: Publikon një video të Arbër Zenelit

  • 08/10/2020 | 17:31

UEFA e “paralajmëron” Maqedoninë e Veriut për rrezikun nga “Dardanët”: Publikon një video të Arbër Zenelit

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së play-offit të Ligës së Kombeve.


Edhe pse me mungesa të shumta, Challandes do të mundohet që sot ta zgjedh 11-shen më të mirë që ka në dispozicion.

Ndërkaq, pak para ndeshjes historike, faqja e UEFA-s në “Twitter” ia ka bërë me dije Maqedonisë së Veriut, se Kosova nuk është kundërshtari i lehtë, pasi në skuadrën e tyre është Arbër Zeneli.

Përmes një video të video të Zenelit, UEFA e ka paralajmëruar Maqedoninë se Kosova ka një super-lojtar që do të bëjë më të mirën sot.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë