Loading…

Ua mbylli motrën në banesë, gjilanasit rrahin të dyshuarin

  • 06/01/2022 | 09:00

Ua mbylli motrën në banesë, gjilanasit rrahin të dyshuarin

Ankuesja femër ka raportuar se i dyshuari me të cilin ka bashkëjetuar e kishte mbyllur në banesë, teksa e njëjta në pamundësi për të dalur ka njoftuar dy vëllezërit e saj (të dyshuar), të cilët posa janë takuar janë përleshur fizikisht me të dyshuarin e parë.


Me këtë rast si pasojë e përleshjes fizike të lartpërmendurit i kanë shkaktuar lëndime trupore për të cilat ka pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Gjilan (NN) 05.01.2022, 18:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar me të cilin ka bashkëjetuar e kishte mbyllur në banesë, dhe e njëjta në pamundësi për të dalur, ka njoftuar dy vëllezërit e saj-te dyshuarit meshkuj kosovar të cilët posa janë takuar, janë përleshur fizikisht me të dyshuarin e parë me ç’rast i kanë shkaktuar lëndime trupore për të cilat ka pranuar tretman mjekësor. Te dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë